WAŻNE!

16.30 - dla dzieci

17.30 - dla wszystkich

19.15 - Droga Krzyżowa w ciszy

» GORZKIE ŻALE  W NIEDZIELE WIEKIEGO POSTU:

• GIGAPANORAMA NASZEGO KOŚCIOŁA

Bierzmowanie

Zgodnie z zasadami, które obowiazują w naszej archidiecezji, przygotowanie do sakramentu bierzmowania trwa przez cały okres nauki w gimnazjum. W ramach klasy pierwszej oraz drugiej kandydat do bierzmowania winnien uczestniczyć w 10 spotkaniach przy parafii, ktore potwierdza w indeksie, oraz winien uczestniczyć w systematycznej spowiedzi w pierwsze piątki miesiąca i we Mszy św. w tym dniu o godz. 17.30 (spowiedź jest możliwa przed Mszą świętą). Spotkania zwykle odbywają się w jednym semestrze - w tym roku w drugim semestrze roku szkolnego.

W klasie trzeciej gimanzjum spotkania trwają przez cały rok szkolny (za wyjątkiem stycznia) co tydzień i obejmują również systematyczną pierwszopiątkową spowiedź i Komunię świętą.

Godziny spotkań dla poszczególnych grup podawane są w ogłoszeniach. na początku każdego semestru.