Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  



A A A

INTENCJE

PONIEDZIAŁEK (13 XI)

Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,

pierwszych męczenników Polski

6.30 + Stanisław, Stanisława Pogoda i syn Wiesław

8.00 + Stanisław Słomski (z okazji imienin)

18.00 + Stanisław Szramel (z okazji imienin), żona Stefania

18.30 + Zofia Oczkowska (w 30. rocznica śmierci)

WTOREK (14 XI)

6.30 + Za zmarłych z rodziny: Bachtów, Pieczkiewiczów, Chraboszczów i Lewińskich

8.00 + Jan Dyba (od mieszkańców bloku z ulicy Piłsudskiego 23.)

18.00 + Kazimierz Ciaputa (od siostrzenic: Małgorzaty i Barbary)

18.30 + Stanisław Malczyk

ŚRODA (15 XI)

Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

6.30 Dziękczynna w intencji Michała, żony Grażyny i wnucząt: Pawełka i Emilki z prośbą o Boże błogosławieństwo

8.00 + Kazimierz, Czesława, Tadeusz i Andrzej

17.15 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W intencji ofiarodawców naszej Parafii

O łaskę żywej wiary

W intencji kapłanów (od Róży św. Józefa i św. Józefa z Kupertynu)

O Szczęśliwy powrót do domu z misji (od babci Eli)

W intencji młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

+ Jan Cierniak (w 12. rocznicę śmierci, od matki i siostry z rodziną)

+ Maria i Piotr Sabuda

18.30 + Grażyna Nowak (od brata Jana z rodziną)

CZWARTEK (16 XI)

Wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia

Wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej

Wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy

6.30 + Wanda Domagała (od córki Grażyny)

8.00 + Jan Dyba (od syna Mieczysława z rodziną)

18.00 + Krystyna Morawiecka (w 15. rocznicę śmierci, od męża i synów)

18.30 + Grażyna Nowak (od siostry Bogumiły z rodziną)

PIĄTEK (17 XI) III piątek m-ca

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

6.30 + Jan Dyba (od syna Zbigniewa z rodziną)

8.00 + Maria i Eugeniusz Kaczorowscy

Nabożeństwo wieczorne do Bożego miłosierdzia:

17.30 Droga Krzyżowa

18.00 + Robert Skoczylas (od teściowej i rodziny)

Koronka do Bożego miłosierdzia

Modlitwa uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie

SOBOTA (18 XI)

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

6.30 + Wanda Domagała (od Andrzeja Wiącek z rodziną)

8.00 + Jan Dyba (od mieszkańców bloku 23. z ulicy Piłsudskiego)

15.00 Wiara Światło; + Marta Mamel

18.00 + Robert Skoczylas (od rodziny Wątrobów)

18.00 + Małgorzata (w 17. rocznicę śmierci), Zdzisław Łysik (w 13. rocznicę śmierci) oraz Jarosław i Maria Lipszer

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (19 XI)

Wspomnienie bł. Salomei

1. Światowy Dzień Ubogich

6.40 GODZINKI KU CZCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.00 + Joanna Jaguś (od Joanny i Adama Potockich)

8.30 + Anna, Zygmunt, Maria i Jan

9.30 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

10.15 W intencji Janusza i Barbary Nastawnych (z okazji imienin)

10.15 Dziękczynna w 85. rocznicę urodzin Wiesławy (o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w dalszym życiu, od męża i córek z rodzinami)

11.30 + Kazimiera i zmarli z rodziny Tomczyków

13.00 + Konrad Bigaj (w 2. rocznicę śmierci)

15.45 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

16.00 + Franciszka Pałczyńska (w 20. rocznicę śmierci) oraz Władysław Pałczyński i Teresa Dzierwa

17.45 Koronka do Bożego miłosierdzia

18.15 + Roman i Waleria Weżgowiec, syn Jan, rodzice i rodzeństwo

20.00 Za Parafian

 

statystyka