Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  



A A A

INTENCJE

PONIEDZIAŁEK (18 IX)

Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

6.30 W intencji zmarłych, których polecamy Bogu w wypominkach w ciągu roku

8.00 + Florentyna, Wiktoria, Jan, Julia i rodzice

18.00 + Jan Medoń (w 39. rocznicę śmierci)

18.30 + Henryk Głowacki (od Małgosi z dziećmi)

 

WTOREK (19 IX)

Wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika

6.30 + Teresa Wikar (od rodziny Lelitów z Libiąża)

8.00 + Maria i Józef Gałka, Piotr i Józefa Mąsior

18.00 + Andrzej Gazda i rodzice

18.30 + Zbigniew, Paweł i Tadeusz Lech oraz rodzice

 

ŚRODA (20 IX)

Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

6.30 + Izabela Witek

8.00 + Kazimierz Ciaputa (od Doroty i Jana Jaworskich)

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W intencji ofiarodawców naszej Parafii

O łaskę żywej wiary

W intencji uczestników pielgrzymki do Kalwarii i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

O powrót do zdrowia dla Marty

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Andrzeja i Haliny

+ Stefania Kaczmarczyk

+ Henryk Głowacki (od Bożeny z dziećmi)

+ Rozalia Graboś (w rocznicę śmierci od córki)

+ Janusz Nastawny (w 9. rocznicę śmierci), żona Barbara

+ Stanisław Opiała (w 18. rocznicę śmierci), i jego syn Andrzej

+ Alicja Kozioł (od syna Jacka z rodziną)

18.30

CZWARTEK (21 IX)

Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

6.30 + Robert Szarek (od chrzestnej)

8.00 + Stanisław Stachańczyk (w 5. rocznicę śmierci, od syna i dzieci)

18.00 + Mateusz Jarczyk (od żony)

18.30 + Alfred Żmuda (w 1. rocznicę śmierci, od żony i dzieci)

 

PIĄTEK (22 IX)

Wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

6.30 + Robert Skoczylas (od rodziny Pokrzyków)

8.00 + Mieczysław i Genowefa Ryba

15.00 Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia

18.00 + Grzegorz, Jan, Maria, Jan (od rodziny)

18.30 + Henryk Głowacki (od sąsiadów z bloku ul. Kadłubek 30a)

SOBOTA (23 IX)

Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, zakonnika

6.30 + Robert Skoczylas (od rodziny Pokrzyków)

8.00 + Ks. Józef (w rocznicę śmierci)

15.00 Msza św. Wspólnoty Wiara Światło: +Stanisława i Teodor Mraczny oraz syn Waldemar

18.00 + Józefa, Karol, Maria, Jan i Andrzej Palkowie

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (24 IX)

6.40 GODZINKI KU CZCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.00 Adam i Jola ich dzieci i wnuki o Boże błogosławieństwo i zdrowie

8.30 + Krzysztof Szyncel (w 7. rocznicę śmierci, od mamy, brata i rodziny)

9.30 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

10.15 + Tadeusz Syska (z okazji urodzin), żona Florentyna, Karolina i Józef Oczkowscy, Aleksander Bober

10.15 + Helena i Stefan Ciaputa oraz córka Zofia Kopczyńska

11.30 + Michalina, Piotr i ich rodzice

13.00 + Andrzej Wójcik (w 6. rocznicę śmierci, od żony i córek z rodzinami)

15.45 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

16.00 Dziękczynna w 2. rocznicę urodzin Kacperka Czarnika z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej dla niego i jego rodziców (od dziadków i cioci)

17.45 Nabożeństwo

18.15 O beatyfikację służebnicy Bożej Janiny Woynarowskiej

20.00 Za Parafian

 


 

 

statystyka