XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada 2017 r.

Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. Dziś o godz. 17.45 nieszpory niedzielne.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski; w piątek św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.

W listopadzie nadal modlimy się w dni powszednie w intencji zmarłych zgłoszonych na wypominki przed Mszą świętą o godz. 8.00 i 18.00.

W tym tygodniu jest trzeci piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego miłosierdzia będzie wieczorem: o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, następnie Msza św., koronka do Bożego miłosierdzia i modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

Złożone dziś ofiary przeznaczone są na remont naszych organów. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom wspierającym prowadzone prace poprzez ofiary składane na tacę, także w kopertach i przelewane na konto parafialne.

Parafia Przemienienia Pańskiego w Libiążu zaprasza na rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego dla małżeństw – szczegóły w biuletynie i na tablicy ogłoszeń.

Szkoła Podstawowa nr 3 organizuje akcję charytatywną Trójka św. Mikołaja, którą można wesprzeć po wyjściu z kościoła.

W ostatnich dniach do wieczności odszedł śp. Michał Maciaś. Módlmy się o wieczne zbawienie dla niego i naszych bliskich zmarłych…

Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii, solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg obficie darzy wszystkich swym błogosławieństwem, a Maryja i nasz patron św. Mikołaj wypraszają potrzebne łaski na czas odpoczynku i pracy. (modlitwa do św. Michała – na kartce).