II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2018 r.

Jest II Niedziela Zwykła. O godz.17.45 zapraszamy na koronkę do Bożego miłosierdzia.

W Kościele powszechnym rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech ta intencja będzie obecna także w naszych osobistych modlitwach.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki; w czwartek św. Franciszka Salezego; w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w sobotę św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W naszej parafii przygotowujemy się do kolejnego cyklu spotkań w ramach kursu ALFA – to praktyczna forma pogłębienia wiary we wspólnocie. Zachęcamy do udziału w tym kursie, który rozpocznie się w czwartek 14 lutego. Szczegółowe informacje o zapisie w biuletynie i na stronie internetowej parafii.

W następną niedzielę po Mszy św. o 16.00 koncert Kolędy świata w wykonaniu Zespołu Muzyki Chrześcijańskiej. To projekt młodych ludzi amatorów i profesjonalistów, którzy pragną dzielić się radością wiary. Serdecznie zapraszamy.

Program kolędy jest w naszym biuletynie Nicolaus oraz na stronie internetowej naszej parafii.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Czesława Fimińska, Zbigniew Żądło i Krystyna Wąsik. Módlmy się o ich wieczne zbawienie…

Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii, solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg obficie darzy wszystkich swym błogosławieństwem. Wszystkie te osoby i nas samych polecamy wstawiennictwu św. Michała Archanioła.