Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  A A A

OGŁOSZENIA

 

 

 

XXIV Niedziela Zwykła

 

17 września 2017 r.

 

 

XXIV Niedziela Zwykła

17 września 2017 r.

Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.45 nieszpory niedzielne.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży; we wtorek wspomnienie św. Januarego; w środę Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników Korei; czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; w piątek bł. Bernardyny Jabłońskiej; w sobotę św. o. Pio.

W czwartek rozpoczął się kurs ALFA dla dorosłych – spotykamy się co tydzień o godz. 18.30. Jeszcze w tym tygodniu można zgłosić swój udział.

W biuletynie NICOLAUS informowaliśmy o akcji modlitewnej Różaniec do granic. W sobotę 7 października wzdłuż wszystkich granic Polski będzie odmawiany różaniec. Zapraszamy na wyjazd do Jabłonki na tę narodową modlitwę. Autokar odjeżdża sobotę 7 października spod Urzędu Skarbowego o godz. 7.00. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.

Burmistrz Miasta Chrzanowa zaprasza wszystkich zainteresowanych montażem instalacji Odnawialnych Źródeł Energii tj. kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które będzie miało miejsce 21 września o 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10c.

W ostatnich dniach do wieczności odeszli śp. Adam Starościk i Grażyna Nowak. Módlmy się o ich wieczne zbawienie…

Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii, solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg obficie darzy wszystkich swym błogosławieństwem, a Maryja i nasz patron św. Mikołaj wypraszają potrzebne łaski na czas odpoczynku i pracy.