Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  A A A

OGŁOSZENIA

II Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2019 r.

 

 

 

 

Jest II Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.


We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 10.00 dodatkowa Msza św. w intencji rzemieślników powiatu chrzanowskiego i ich rodzin zamówiona przez Cech Rzemiosł Różnych w Chrzanowie.


W kolejny czwartek zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem od godz. 19.00 do 20.30 w intencji dzieł ewangelizacji podejmowanej w naszej parafii.


Zapraszamy na kolejny wykład p. dr Marii Miduch o Apokalipsie św. Jana Apostoła. Spotkanie 20 marca (w środę) o godz. 19.00 w budynku parafialnym przy ul Mickiewicza.


Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej w Myślenicach – wspólny wyjazd autokarem 6 kwietnia w sobotę o godz. 14.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.


Już wkrótce Dzień Świętości Życia – 25 marca. Można włączyć się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje znajdują się na stojaku z biuletynem. Można także skorzystać z prostej aplikacji na smartfony Adoptuj Życie – dzięki temu pod ręką mamy modlitwę, zachętę do różańca i możemy śledzić rozwój dziecka. Szczegółowe informacje w biuletynie.


Hospicjum Homo-Homini prowadzące hospicyjną pomoc domową w Chrzanowie zachęca, by wesprzeć tę działalność przekazując 1% podatku.


W ostatnich dniach odeszli do wieczności: śp. Józef Drożdż i Ryszard Chylaszek. Módlmy się o ich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek…


Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii oraz solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg darzy swym błogosławieństwem. Polecajmy te osoby, także nas samych i naszych bliskich wstawiennictwu św. Józefa.

 

 

statystyka