Schola dziecięca

Dziecięca schola parafialna to grupa fantastycznych dziewczynek ze Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 1, która śpiewem chwali Pana Boga.

Spotykamy się w każdą niedzielę o godz. 10.30, a następnie uczestniczymy we Mszy św. o godz. 11.30 (jest to Msza św. z udziałem dzieci). Lubimy ze sobą przebywać i spotykamy się też w czwartki od 17 do 18.

Scholą opiekuje się s. Bernarda Mularczyk, jednak nie mogłaby w pełni prowadzić tego dzieła bez niezastąpionej pomocy utalentowanych gitarzystek: Anny Bogusz i Joanny Policht oraz wiolonczelistki Aleksandry Kopczyk i Weroniki Chełczyńskiej.

Spotkania odbywają się przy ul. Dobczyckiej 4 na I piętrze (dawny budynek wikarówki) lub na świeżym powietrzu :-) Dołącz do nas !!! Czekamy na Ciebie !!! Przyjdź i przekonaj się!

Schola w Płokach - zdjęcia!