• Katechezy dla narzeczonych

2018-01-19

Najbliższe katechezy weekendowe dla narzeczonych odbędą się 22 – 23 grudnia 2018 r. Zapraszamy. Zapisy  są możliwe poprzez Internet ( 1,5 miesiąca przed terminem), telefonicznie lub przez sms na podany na stronie numer. Spotkania mają miejsce w budynku ul. Mickiewicza 7, II piętro (budynek oliwkowy nad sklepem chińskim).

• Cmentarz parafialny w internecie

2017-10-02

Już od 2 października dostępna jest strona internetowa cmentarza parafialnego. Należy wpisać w wyszukiwarkę adres: chrzanow.polski-cmentarz.com i w bardzo łatwy sposób można odnaleźć zmarłych, których ciała zostały pochowane na naszym cmentarrzu. Tu też można zapalić symboliczny znicz oraz sprawdzić stan grobu i dzierżawy. Zapraszamy do korzystania też z wersji mobilnej.

• Poradnia rodzinna

2016-05-22

Nasza poradnia rodzinna czynna jest trzy razy w tygodniu, to jest w poniedziałek w godz. 18.00 - 19.00; w środę też w godz. 18.00 - 19.00 i w sobotę w godz. 11.00 - 12.00. We wszystkie dni zapraszamy narzeczonych, którzy najczęściej korzystają z poradni przygotowując się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Małżonków, którzy pragną skorzystać z pomocy doradcy rodzinnego zapraszamy w środę w wyznaczonych godzinach. Do poradni nie trzeba się wcześniej umawiać, nie rezerwujemy terminów.