Triduum paschalne za nami - wyrażamy naszą wdzięczność

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do uroczystego obchodu tych dni. Jeszcze raz Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Bożego złożone w środę popielcową i do puszki w kaplicy Matki Bożej. Bóg zapłać chórowi Canzona za modlitwę w Niedzielę Palmową i Wielki Piątek. Dziękujemy naszym siostrom, szczególnie siostrze Iwonie i osobom wspomagającym za przygotowanie ciemnicy oraz grobu Pana Jezusa. Dziękujemy strażakom z OSP w Chrzanowie za czuwanie przy grobie Pańskim oraz posługę przy procesji. Bóg zapłać Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa, Różom Różańcowym, Kołu Misyjnemu, kręgom rodzin, Klubowi Inteligencji Katolickiej oraz młodzieży za prowadzenie modlitw w czasie czuwania przy ciemnicy i przy Grobie Pańskim. Jesteśmy wdzięczni służbie liturgicznej: lektorom i ministrantom, którzy pod kierunkiem ks. Jakuba przygotowali liturgię tych dni, czuwali na modlitwie przez piątek i sobotę oraz w nocy. Dziękujemy scholi oraz oazie młodzieżowej – śpiew młodzieży pozwolił nam wszystkim jeszcze głębiej przeżywać liturgię tych dni. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wszelkie dary żywnościowe składane przez ostatnie dni do kosza, a także kierownictwu i klientom sklepu Lewiatan przy ul. Oświęcimskiej za zbiórkę żywności. Mogliśmy pomóc wielu potrzebującym. Bóg zapłać zespołowi charytatywnemu, który pod kierunkiem siostry Maksymiliany poświęcił wiele czasu i sił, by rozprowadzić złożone dary. Dziękujemy rodzinom z kręgu Domowego Kościoła za ufundowanie w tym roku nowego paschału. Wdzięczność wyrażamy także za świąteczną i również codzienną posługę w naszym kościele panom organiście i kościelnym. Wreszcie słowa podziękowania dla księży: za wielogodzinną posługę w konfesjonałach w naszej parafii i parafiach sąsiednich, za prowadzenie nabożeństw, kazania i udział w liturgii. Niech dobry Bóg wynagrodzi każdy czyn, przez który wzrasta duchowe i materialne dobro naszej wspólnoty parafialnej. Wobec wszystkich wypowiadamy to najprostsze i najcenniejsze życzenie: Bóg zapłać.