VI edycja Kursu Alpha – ZAPRASZAMY

Zapisy od 14.01.2018 r

telefonicznie: pod nr +48 664 161 472

mailem: alpha@alpha-chrzanow.pl

Informacje również na stronie: www.alpha-chrzanow.pl

Co to jest Alfa?

Alfa to cykl 10 spotkań, prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.

Dla kogo jest Alfa?

Alfa to miejsce dla wszystkich wierzących, którzy pragną odświeżyć podstawy swojej wiary, to również miejsce dla wszystkich ludzi, którzy nie chodzą do kościoła a chcieliby zaznajomić się z wiarą chrześcijańską. Kurs ten przyciąga różnorodną gamę gości, w tym ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach. Niektórzy chcą rozpatrywać kwestie czy Bóg istnieje, co dzieje się po śmierci, inni przychodzą podyskutować o jakichś szczególnych zagadnieniach, zrozumieć wiarę innych ludzi, czy zgłębić sens życia.

Nikt nie jest jednak zobowiązany do zabierania głosu, można również przyjść i wysłuchać innych.